18 Haz 2016

Kuyumcu Asansörlü Vitrin Kasaları

0 Comment

Kuyumcu Asansörlü Vitrin Kasaları

Kuyumcu Asansörlü Vitrin Kasaları

Kuyumcu Asansörlü Vitrin Kasaları

Kuyumcu Asansörlü Vitrin Kasaları

Olarak Siz Değerli Müşterilerimize 1963‘ ten beri Turhan Yavuz Para Kasaları,güvenlik ve kalitenin sembolü haline gelen kasa, evrak dolapları ve kilit üretimimizi bugünlere kadar taşımak, kurulduğumuz günden itibaren en öncelikli amacımızdı.
Tabi ki bu amaca ulaşmak için günlerce yılmadan, öncelikle hiçbir koşulda kalitemizden ödün vermeksizin sürdürdüğümüz bu uzun yolda kendi çapımızda haklı bir yere sahip olmaktan büyük kıvanç duymaktayız. Çelik Kasa Üretim Alanlarımız İse, Büro Kasaları, Otel Kasaları Ev Kasaları, Duvar Kasaları, Silah Kasaları, Tüfek Kasaları, Yangına Dayanıklı Kasalar, Eczane Kasaları, Banka Kasaları,Zırhlı Mahzen KapılarıKuyumcu Kasaları, Asansörlü Vitrin Kasaları, Lap top Kasaları, Benzinlik Kasaları, Üstten Para Atmalı Kasalar, Yanmaz Evrak Kasaları, Klasör Kasaları, Resepsiyon Kasaları, Ofis Tipi Çelik Kasalar, Ticari Kasalar, Vezne Altı Para Kasaları, Mekanik ŞifreliKasalar, Elektronik Şifreli Kasalar, Mekanik Şifreli Kilit Sistemleri, Elektronik Şifreli Kilit Sistemleri ve Özel Üretim Çelik Para Kasası İmalatı Yapılmaktadır.

Kuyumcu Kasa Özellikleri

Rafların katlanmadan komple kasanın içine doğru hareket ettiği bu kasa modeli bodrumlu dükkanlar için yada zemini kazmaya müsait dükkanları için uygulanır.
İmalat hatalarına karşı 5 yıl garantili olan asansörlü kuyumcu vitrin kasaları, herhangi bir darbe veya basınca karşı “koruyucu kasa” özelliği ile donatılmıştır.
Sistemlerimiz mekanik olup herhangi bir bakım gerektirmemektedir. Titreşim oranı sıfırdır ve vitrinde sergilenen ürünler, kasanın inişi ve çıkısı esnasında sarsılmaz.
Vitrinin mekanik bölümü işyerinizin estetik görünümünü bozmayacak biçimde tasarlanmıştır.
İş yerinizde ekstra yer kaplamayan korumalı vitrin kasalarındaki sistem, kilitler açılmadan çalışmaz.
Şeffaf üretim sayesinde müşterilerimiz kasaların imalatını önceden haber vermeksizin kontrol edebilirler. Bu müşterilerimize tam bir güvence verir.
Kasa kapağında bulunan iki adet anahtarlı kasa kilidine ilave olarak elektronik veya mekanik şifreli kilit takılır.

Kuyumcu Vitrin Kasaları,Asansörlü Vitrin Kasası,Kuyumcu Çelik Kasaları,Kuyumcu Kasa Fiyatları

[top]
About the Author


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Hemen Ara
Konum
Yandex.Metrica