Hakkımızda

Turhan Yavuz Çelik Para Kasaları

Turhan Yavuz Çelik Para Kasaları

1963‘ ten beri güvenlik ve kalitenin sembolü haline gelen kasa, evrak dolapları ve kilit üretimimizi bugünlere kadar taşımak, kurulduğumuz günden itibaren en öncelikli amacımızdı.
Tabi ki bu amaca ulaşmak için günlerce yılmadan, öncelikle hiçbir koşulda kalitemizden ödün vermeksizin sürdürdüğümüz bu uzun yolda kendi çapımızda haklı bir yere sahip olmaktan büyük kıvanç duymaktayız.
TURHAN YAVUZ PARA KASALARI olarak biz, öncelikle müşteri memnuniyetine dayalı bir iş prensibi ışığında yıllarca kullanılan kasalar imal ettik.
Bu hususta bugünki düşüncemiz kendimizi aşarak daha da kaliteli ve uzun yıllar hizmet edecek ürünlerimizi mümkün olan en ileri teknolojik modifikasyonlar eşliğinde siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.
Bizi bu uzun iş hayatımızda yalnız bırakmadığınız için en derin teşekkürlerimizi iletir, beraber nice başarılı günlere kavuşmayı en içten dileklerimizle temenni ederiz.

TİCARİ POLİTİKAMIZ

Şeffaflık ve Dürüstlük

Müşterilere doğru ve güvenilir bilgiler verilmelidir. Yanlış bilgilendirme ve hileli yönlendirme engellenmeli, müşterilerin bu nedenle zarar görmesi önlenmelidir. Rakipler ve ürünleri hakkında aslı olmayan bilgilerle müşteriler yanıltılmamalıdır.

Adil Olma

Rakipler ve ürünleri ile ilgili haksız karalama ve spekülasyon gibi adil olmayan davranışlar önlenmelidir.

Güvenilirlik

Veriye dayanan bilgilendirmelerde, gerçek ve güvenilir veriler ve bilgilere yer verilmelidir. Rekabet tamamen gerçek verilere dayanan teknik özellikler üzerinde yapılmalıdır. Sektörde üçüncü şahısların liderliğini yaptığı hiç bir spekülatif olaya aracı ve önder olunmamalıdır.

Yandex.Metrica
Hemen Ara
Konum
Yandex.Metrica